Me

Já, jenom já a má maličkost!

Ahoj všichni jmenuji se Bára bydlím v Praze a v květnu jsem dostudovala Hotelovou školu ve Vršovicích. Upřímně nevím, jak jsem se na té škola ocitla, jak to, že jsem tam vydržela až do 4. ročníku a ani netuším, jak jsem tu školu mohla dokončit... Ale dokončila.
Také jsem se zaregistrovala do systému na Au Pair v Americe a na začátku Ledna mě čeká výprava na poznání světa. Tedy výprava na poznání USA. 

Můj život se skládá především z rodiny, pejska, prarodičů, přátel a mých zájmů, které kdybych vám všechny vyjmenovala, už asi na tomhle světě neexistujeme. Ale vyjmenuji vám, alespoň ty základní. 
a to jsou:
zpěv
malování
knihy
příroda
děti
Homemade
Bylinkářství
Čarodějnictví 

To poslední může být pro vás trošku bláznivé, nebo strašidelné. Nebojte neobětovávám zvířata, nedělám různé rituály a ani nemám koště nebo kouzelnou hůlku. Jde jen o myšlení, vztah ke kamínkům a pracování s energií. 

Kdyby někdo měl nějaké otázky, neváhejte a kontaktujte mě buď zde do komentáře, nebo na email : svetkpoznani@seznam.cz.Ráda vám na všechny otázky zodpovím. Brzy budu mít i svůj email, ale zatím je v zařizování. ☺

Hezký zbytek dne a nezapomeňte se usmívat.

s láskou


Bára